DUYGU İKLİMİ
HOŞGELDİNİZ.

FORUMUN TAMAMINI GÖREBİLMEK İÇİN
ÜYE OLMALISINIZ.

ÜYE İSENİZ,
GİRİŞ YAPMALISINIZ.
DUYGU İKLİMİ
HOŞGELDİNİZ.

FORUMUN TAMAMINI GÖREBİLMEK İÇİN
ÜYE OLMALISINIZ.

ÜYE İSENİZ,
GİRİŞ YAPMALISINIZ.
DUYGU İKLİMİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Radyo AlestaAnasayfaLatest images.Kayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Zaman
En son konular
» Hoşgeldin MırMır Sultan
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Cuma 11 Ocak 2013 - 15:30 tarafından Alpago

» Kendine İyi Bak - Ahmet Kaya
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Perş. 10 Ocak 2013 - 21:24 tarafından Alpago

» O Güzelim Yıllar
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Salı 1 Ocak 2013 - 16:22 tarafından Alpago

» Hasretim Sana
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Cuma 7 Ara. 2012 - 12:37 tarafından Alpago

» Mutlu Yıllar İpek
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Perş. 29 Kas. 2012 - 11:59 tarafından Alpago

» İpek'im Ve Ben
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Paz 25 Kas. 2012 - 11:32 tarafından Alpago

» Hatasız Kul Olmaz - Tarkan
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Ptsi 8 Ekim 2012 - 12:19 tarafından Alpago

» Ben o zaman Ölürüm - Kutsi
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Ptsi 8 Ekim 2012 - 12:10 tarafından Alpago

» 2012 İzmir Enternasyonal Fuarı
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Salı 2 Ekim 2012 - 9:07 tarafından Alpago

» Haydi Milletim
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Paz 30 Eyl. 2012 - 18:01 tarafından Alpago

» Yine Severim Seni
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Salı 18 Eyl. 2012 - 7:03 tarafından Alpago

» Hüzün
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Salı 18 Eyl. 2012 - 6:56 tarafından Alpago

» Annesin Sen
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Paz 13 Mayıs 2012 - 12:02 tarafından Alpago

» 2011 İzmir Enternasyonal Fuarı Görüntüleri
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Ptsi 12 Eyl. 2011 - 9:57 tarafından Alpago

» Kıyı Dalgaları
Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Paz 4 Eyl. 2011 - 12:34 tarafından Alpago

En bakılan konular
Basketbolda Şut Tekniği ve Çeşitleri
Alp Dağları'ndan Manzaralar
Basketbolda Temel Duruş
Basketbolda Top Tutma
Seni Arıyorum
Basketbolda Top Sürme (Dribbling)
Basketbolda Ayak Çalışmaları
Tek Kadın Tabloları
Yağmur Gifleri
Basketbolda Pas
En aktif konular
Sevil'in Doğum Günü
Ormanın Sesi
Doğum Gününde Sana Hasretim
Kelebek
Mutlu Yıllar Alpago
Ben Poyraz
Issız Adam
Arkadaş Ve Dost Arasındaki Farklar
En çok konu başlayanlar
Alpago
Hoşgeldin MırMır Sultan EmptyHoşgeldin MırMır Sultan Voting_bar2Hoşgeldin MırMır Sultan Empty 
İklim
Hoşgeldin MırMır Sultan EmptyHoşgeldin MırMır Sultan Voting_bar2Hoşgeldin MırMır Sultan Empty 
Poyraz
En iyi yollayıcılar
Alpago (398)
İklim (11)
Moon16 (5)
Poyraz (1)
Sevil (1)
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Ayın en aktif yollayıcıları
No user
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 29 kişi Çarş. 1 Mart 2023 - 23:50 tarihinde online oldu.
Forumda Bulunanlar
IP Adres
IP address
Anahtar-kelime
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Pop up my Cbox

Hoşgeldin MırMır Sultan

YazarMesaj
Alpago
Alpago

Doğum tarihi : 22/03/57

Hoşgeldin MırMır Sultan Empty
MesajKonu: Hoşgeldin MırMır Sultan   Hoşgeldin MırMır Sultan Icon_minitime1Cuma 11 Ocak 2013 - 15:30

1 Ocak günüydü ve hava soğuktu. Bazı ihtiyaçlarım için evimin alt tarafında bulunan bakkala gitmiştim. Bakkalın girişinde ayağıma bir şeyin takıldığını hissettim. Yavru bir kedi incecik bir miyavlama ile ayaklarımın arasında dolanıyordu. Dikkatli bir adımla içeri girip almam gerekenleri aldım.

Dışarı çıktığımda kedicik de oradaydı. Eğildim başını okşadım ve yoluma devam ettim. Ancak, hemen arkamdaki miyavlama sesi beni durdurdu. Yine o kedicik... Beni takip ediyormuş meğer. Durunca ayaklarıma sürtünmeye ve o incecik sesiyle miyavlamaya başladı. Yine eğilerek başını okşadım. Bu sefer de mır mır etmeye başladı.

Tam bilemiyorum ama 1,5- 2 aylık kadardı. Çevreye baktım, belki başka kediler ya da kardeşleri olabilir mi diye. O an sokak boştu. Tuhaf bir duygu kapladı içimi. Ani bir kararla yeniden bakkala döndüm ve bir küçük kutu süt aldım. Miyavcık dışarıda bekliyordu yine beni. Eğildim onun da kucağıma aldım ve eve getirdim. Bir çay tabağına sütü döktüm, içine de biraz ekmek ufaladım ve yere koydum. Aman Allahım! ne kadar da açmış miyavcık. Resmen saldırdı süt dolu tabağa. Karnı doyduktan beni takibe başladı. Nereye gitsem peşimi bırakmıyordu.

O günden itibaren birlikteyiz.

Hoşgeldin MırMır Sultan M1310r020_zpsfdd1d839

Hoşgeldin MırMır Sultan M1310r017_zps51715be5
https://duyguiklimi.yetkin-forum.com

Hoşgeldin MırMır Sultan
1 sayfadaki 1 sayfası